O nás - Airsoft Team Žabaři

Ústí nad Labem
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

Jsme parta AirSoftových nadšenců z Ústí nad Labem a okolí. Se softem jsme začínali především ze zvědavosti, když jsme hledali nějakou nevšední zábavu a odreagování od každodenního stereotypu.

V létě 2006 se nám pomalu rodila myšlenka založit si svůj vlastní tým a dostat se tak zase o krok dál. Jak se říká „s jídlem roste chuť“, tak i nám naše střílečky přestaly po čase stačit. Lačnili jsme po nějaké pořádné akci, kdy se bojíte vystrčit hlavu aby vás hned nesundali. Chtěli jsme zažít něco, na co pak člověk rád vzpomíná.


Jednou, když jsme seděli kolem ohně a povídali si o tom, jak asi taková pořádná airsoftová bitva vypadá, padl návrh vymyslet pro náš tým nějaké jméno. Návrhů bylo sice hodně, ale žádný z nich nám nepřipadal dost vystihující.

Věděli jsme, že s akcemi nemáme žádné zkušenosti a že nás ostatní rozstřílejí hned, jak se jim dostaneme do mířidel a že jsme oproti ostatním vlastně jen obyčejní žabaři… a najednou to bylo. Žabaři! Od té doby už nikdo z nás ani na chvilku nepochyboval o našem novém jménu a pojem Žabaři se tak začal pomalu šířit českou airsoftovou scénou. Naší první akcí, na kterou jsme se vydali, byla „uloupená hranice“, kterou pořádal AS team Děčín.


Hráli jsme sice na straně skopčáků, ale to nám vůbec nevadilo. Konečně jsme mohli nasát tu správnou adrenalinovou atmosféru. Užívali jsme si každý okamžik, každý výstřel a byl pro nás skoro svátek, když se po našem zásahu ozvalo od protihráčů první „MÁM“. Bojovali jsme urputně, až do posledního muže a… krásně jsme to projeli.

Tenkrát jsme si uvědomili, že soft pro nás není už jen sport, ale životní styl.Jsme tým, jsme AirSoft tým, jsme .:Žabaři:.

 
©
PšENDa
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky