Raketiště 2016 - Airsoft Team Žabaři

Ústí nad Labem
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Raketiště 2016

Reporty
Znáte to, léto v plném proudu, horko, pařáky, krátký sukně u holek a my paka místo koupáku jeli válčit. Ne nedělám si srandu, většina rozumných lidí tráví čas o víkendu raději s mojitem v ruce při pohledu na pár holek co se perou v písku při volejbalu na koupališti a to nebyl Žábasquad, aby raději nejel na střílečku.
 
Akci Raketiště pořádala skupina Airsoftbattles v naprosto dokonalém prostoru bývalé raketové základny. Už jen z tohoto můžu narovinu říct, že prostor by si hned zasloužil naprosto nejvyšší ohodnocení. Mělo to všechno, budovy, les, kopce, překážky, pohyblivé kryty – za mě mohu říct, že pro Airsoft asi jedna z nejvíce TOP oblastí kde hrát.
 
Mod hry byl domination, tedy udržet co nejvíce bodů po co nejdelší dobu. Oproti různým jiným scénářům se zde jednalo o pravý domination mod, protože se ve hře bojovalo o šest vlajek naráz. Akce se zúčastnilo celkem pět Žabáků rychlého nakvákání, tým jsme měli červený.

První etapa akce byla celkem nudná, ujali jsme se bodu šest a zdárně ho drželi po celou dobu. Jak na tom byl zbytek netušíme, nicméně z poslechu víme, že to ostatní moc lehké neměli. Na náš bod modří několikrát zkusili koordinovaný útok, ale setkali se s těžkým odporem a neprošli. Za sebe tedy mohu říct, že bod jsme udrželi naší zásluhou kdy jsme perfektně hráli taktiku v obležení.
Druhá etapa pro nás byla trochu akčnější, vyměnili jsme si mrtvoliště s modrákama a šli znovu do akce, Žabáci dostali za úkol dobýt bod 4, což nebyl zrovna lehký úkol. Tento bod se držel přímo v domě, který měl posádku modrých. I tak, Žabáci nalezli mnoho chyb v jejich obraně a do domu vtrhli. Dům jsme zabrali naprosto perfektně a po skoro celou druhou etapu byl tento bod náš. Dům byl dobyt ve chvíli, kdy jako posádka jsem zůstal jen já, v tuhle situaci jsem rychle skončil do místnosti a schoval se v ní, ve chvíli kdy si modří byli jístí, že tam nikdo není jsem vtrhl zpět a došlo na mexickou plichtu, ze které jsem vyšel 3 ku 1.

Zbytek hry byl spíše takovou přestřelkou, kdy se hledala možnost jak s druhým nějak vydrbat, i tak v závěru mohu říct, že se jednalo o celkem dobrou akci.
 
Radar Morty
 
©
PšENDa
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky