Spojenci - Airsoft Team Žabaři

Ústí nad Labem
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spojenci

Odkazy
Airsoft Děčín
Je to už několik let co známe a jezdíme na akce s touto super bandou airsofťáků. Pod vedením jejich Mitaky se tak dostáváme na plno povedených stříleček se scénářem. Pohodáři každopádně, nejsou to militarysti ale když se na military dostane v podobě výzvy ve hře, přijmou ji. 
Airsoft SOG Ústí nad Labem
Parta která, po vzájemné dohodě všech členů rozpustila
AirsoftMedical tým. Zbylí členové týmu založili tým nový pod názvem AirsoftSOG Ústí nad Labem, pod záštitou SOG Defence. Tým má nyní šest členů a „de facto“ se nic pro ostatní týmy nemění, všechny
je známe.

6mm Česká Lípa
Kluci a děvčata ze šestek mě vždy spolu s uřvaným velícím Gorbym zaskočila svou pružnou reakcí v akcích. Dokáží si poradit v hodně zapeklitých situacích a vyjít z nich suchou nohou bez modřin :-) Mají pěkné zázemí okolo Ralska (závidíme) a jejich akce kromě mokrého počasí si budu pamatovat dlouho.

S.K.W.A.T
Skunk Killers With Airsoft Toys nekopíruje žádnou armádu ani speciální jednotku ...
tak si říká toto velká banda která má hlavní sídlo a airsoftové hřiště v Novém Dvoře (Ralsko). Poprvé jsme se poznali na airsoftové akci nebo spíše seriálu s názvem "Válka Gangu", který se koná každoročně. SKWATI mají pěkné soukromé hřiště na kterém se dá pěkně zakropit, i zadýmit a Bum neni výjimkou.
 
©
PšENDa
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky